Różne
A ja wam zaproponuję coś lżejszego, nie denerwującego i bardziej pragmatycznego.
Wszyscy robimy na co dzień zdjęcia. Najczęściej aparatami telefonicznymi, czy smartfonami, w najlepszym razie kompaktami. Potem na instagramie, FB czy jakimś innym portalu chwalimy się gdzie bylismy z kim itd. Powstał nawet rodzaj zdjęć tak zwane selfie. Robimy zdjęcia, ale czy jesteśmy zadowoleni z efektów. Jaka część z tych zdjęć nadaje się do pokazania innym. Co zrobić by to zmienić?
Polecam beletrystyczny podręcznik do poznania sztuki robienia zdjęć który pozwoli nam podnieść poprzeczkę naszych fotek.
Almanach fotografii.
Fotografia jest pasją, sztuką i rzemiosłem. Czasem staje się obsesją, która szukając twórczego ujścia, zmienia zwyczajne zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Ta książka powstała po to, by zwiększyć Twoją wrażliwość wizualną, nadać Twojemu warsztatowi niezbędny szlif i pokazać Ci możliwości, jakie stoją przed głodnym wiedzy pasjonatem, takim jak Ty.
Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda Ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.

Książka dostępna w sklepie internetowym : http://fripers.pl/  PRZEJDŹ NA FORUM