Kampania Przeciwko Przemocy
Regulamin Punktu Konsultacyjnego E-mail.

strzałka Punkt Konsultacyjny E-mail trwa od 25.11 do 22.12.2010r.

strzałka Pomoc w ramach Punktu Konsultacyjnego E-mail jest darmowa.

strzałka Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i pedagogów, posiadającym doświadczenie w udzielaniu wsparcia i pomocy w internecie oraz przeszkolonym w zakresie interwencji kryzysowej (pomoc osobom doświadczającym przemocy). Możesz liczyć na naszą wiedzę, umiejętności i wsparcie w twoim problemie. W razie potrzeby również na rzetelne informacje na temat miejsc, w których możesz uzyskać pomoc.

strzałka Pisząc do nas nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska, adresu. Z naszej strony możesz liczyć na dyskrecję i anonimowość.

strzałka Pomagamy wyłącznie poprzez korespondencje e-mail (NIE przez gg, czat, skype, tel. itp.)

strzałka Postaraj się w miarę możliwości opisać dokładnie swój problem, pytanie, określić, czego potrzebujesz. To pomoże i umożliwi nam lepsze, dokładniejsze zrozumienie Ciebie i problemu, z którym się zgłaszasz.

strzałka Korzystaj z jednego adresu mailowego i nie zmieniaj go w czasie naszej korespondencji- ułatwi nam to wzajemny kontakt.

strzałka Zadbaj o swoją anonimowość, pisząc do nas korzystaj z komputera osobistego. Unikaj pisania z kafejek internetowych lub innych miejsc (typu szkoła, praca), w których niepożądane osoby mogą mieć dostęp do twojej korespondencji (zamierzony, bądź przypadkowy).

strzałka W ciągu 48 godzin możesz liczyć na naszą odpowiedź.

Jeśli akceptujesz regulamin formularz e_mali znajdziesz
tu strzałka http://www.kampaniaprzemoc.pl/2010/pomoc/pomoc.php


  PRZEJDŹ NA FORUM