NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ANKIETY, POMOC W MAGISTERCE ETC,,,, ( PROSZĘ LINKI DAWAĆ AKTYWNE) » NAPISZĘ ZA CIEBIE PRACĘ MAGISTERSKĄ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

napiszę za ciebie pracę magisterską

  
Pipi
08.09.2014 10:47:49
Grupa: Użytkownik

Posty: 25 #1936003
Od: 2013-12-10
Zastanawiam się czemu to ma służyć?
Kształcenie idiotów którzy potem nic nie potrafią, niczym się nie interesują i pójdą do pracy tylko po to by zabierać miejsce ludziom pracowitym, zdolnym i ambitnym? Moja była bratowa taka jest. Pusto w głowie byleby się z kimś przespać kto posponsoruje przez jakiś czas. Latek przybywa, więc spada się w rankingu sponsorów, bierze się coraz gorszych, a dziecko to widzi...
Wczoraj telewizja pokazała 94 letniego "Cichociemnego" Pana Tarnawskiego. Ten człowiek w ramach jakiejś rekonstrukcji wydarzeń skoczył ze spadochronem tak jak to robili w czasie wojny siedemdziesiąt lat temu. Dziennikarze latali z mikrofonami by nagrać jego wrażania ze skoku. Okazało się że żadnych wypieków na jego nie było. Mówił rzeczowo, spadochron prawidłowo się otworzył więc skok był udany. Raczej wydawał się wkurzony, że skok był z asystentem. Mimo zawiedzenia dziennikarki, że spotka "warzywko" ciągnęła pytania jak to w filmie "Miś" "co tam u was w życiu rodzinnym i zawodowym". Na to 94 latek odpowiedział, cóż pracuje się. To chyba załamało dziennikarkę bo okazało się że pan Tarnawski pracuje ciągle jako chemik w Zakładzie Pigmentów w Instytucie Przemysłu Tworzyw i Farb w Gliwicach. W zasadzie od jak skończył 90 lat przeszedł na pół etatu, bo często politycy wykorzystują "cichociemnych" by robić sobie z nimi fotkę. Panu Aleksandrowi pracy magisterskiej nikt nie pisał.
Dużo jest zawodów w których ludzie muszą się kształcić całe życie. Są nimi lekarze. Oczywiście nie tylko w ramach jednej specjalizacji. Są tacy co mają ich po cztery. Podobnie jest z prawnikami, ekonomistami, policjantami. Nawet hydraulik musi na bieżąco sprawdzać jak zmienia się jego branża. Niedawno miałam rozmowę z instalatorem gazownictwa (hydraulik od gazu) który nie chciał termy gazowej powiesić nad wanną bo nie znał nowych norm w tym zakresie.
Może właśnie dlatego sam dyplom uczelni nie daje pracy, szczególnie tych szkół spoza pierwszej dziesiątki. Może pracodawcy mają świadomość że dla wielu absolwentów studia były jedynie przedłużeniem życia w pieluszkach na garnuszku rodziców.
Może właśnie dla takich spóźnialskich z wejściem w dorosłość są szkolenia zawodowe, kończące się konkretnymi międzynarodowymi certyfikatami http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia,1/
uprawniającymi do pracy na konkretnych stanowiskach.
Może czas się obudzić i wziąć życie za rogi zamiast płakać ze emerytura będzie dopiero po 65 roku życia.
  
Electra07.12.2022 05:45:26
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ANKIETY, POMOC W MAGISTERCE ETC,,,, ( PROSZĘ LINKI DAWAĆ AKTYWNE) » NAPISZĘ ZA CIEBIE PRACĘ MAGISTERSKĄ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Marzycielska Poczta. darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków