NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WASZ KAWAŁEK PODŁOGI » PSYCHOLODZY ALARMUJĄ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

psycholodzy alarmują

  
katia
08.06.2016 13:29:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #2293538
Od: 2016-1-18


Ilość edycji wpisu: 1
Psycholodzy zgodnie alarmują - strzelanie z folii bąbelkowej uzależnia. Opracowano też metodę terapii polegającej na zbiorowym strzelaniu z bąbelków. Ponoć taka terapia dobrze wpływa na stres i pomaga w rozładowaniu nagromadzonej agresji. Jednak niektórych ludzi to tak wciąga że potrzebie rozgniatania folii bąbelkowej nie potrafią się oprzeć.
Fenomen zbiorowego strzelania z folii bąbelkowej doczekał się nawet rejestracji bicia rekordów w księdze Guinnessa. Są nawet kategorie w zależności od wielkości bąbelków na folii http://www.rajapack.pl/folia-babelkowa-wypelniacze.html . Najczęściej zawody w biciu rekordów odbywają się w dniu święta folii bąbelkowej który przypada 26 stycznia - Bubble Wrap Appreciation Day ("Dzień Uznania dla Folii Bąbelkowej") .
Obrazek
  
Electra16.01.2021 03:40:19
poziom 5

oczka
  
Gabriel
14.06.2016 09:55:20
Grupa: Użytkownik

Posty: 13 #2295744
Od: 2015-1-6
Uzależnienia najczęściej kojarzą nam się z narkotykami, alkoholem, czy używkami. Nie przyjmujemy do naszej wiadomości, że toksyczne uzależnienie może być związane z pracą, pogonią za adrenaliną, grami komputerowymi, pornografią, czy internetem.
Kiedy to coś co robimy staje się uzależnieniem?
Odpowiedź jest podobna jak z alkoholem, narkotykami czy używkami. Korzystanie z nich staje się uzależnieniem, gdy nie potrafimy bez tego żyć. Jeżeli codziennie na przykład wieczorem, czy w każdy piąteczek pijemy nawet jednego drinka to może być już uzależnieniem. Ja to sprawdzić. Wystarczy nie wypić tego drinka i zobaczyć jak reaguje organizm. Czy nie dopomina się byśmy mu go dostarczyli. Tak samo jest z agresywną jazdą samochodem, grami komputerowymi, Facebookiem, naszą klasą. Gry komputerowe nie są groźne dla dziecka, gdy potrafi samodzielnie wyłączyć komputer by poczytać książkę. Przepuszczenie pieszego też może świadczyć ze kierowca panuje nad swoimi emocjami. Internet nie jest uzależnieniem, gdy czas który mu poświęcamy będzie zaledwie promilem czasu jaki w realu potrafimy poświęcić rodzinie, znajomym, zdrowemu stylowi życia. Jeżeli będzie służył jako źródło przepisu na pizzę którą sami zrobimy, a nie sposobem jej zamówienia, podczas infantylnej rozmowy przez Skypa ze znajomymi uzależnionymi tak samo jak my.
-----------------------------------------------------
http://wylecz.to/pl/choroby/neurologia-i-psychiatria/uzaleznienie-od-internetu.html
  
bekis01
21.11.2017 09:11:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #2488314
Od: 2017-11-21
Święta racja. Uzależnić można się od wydawało by się nawet tak trywialnych rzeczy jak kawa czy też czekolada. Tym bardziej uzależnienie od folii bąbelkowej nie powinno nikogo dziwić
_________________
https://e-hurtownia-opakowan.pl/folia-babelkowa.html

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WASZ KAWAŁEK PODŁOGI » PSYCHOLODZY ALARMUJĄ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Marzycielska Poczta. darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków